Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Články » Zápasy

Satisfakce... úplná!

publikováno 17.09.2014

Jak jinak nazvat výsledek tohoto zápasu po předchozích zkušenostech s tímto soupeřem. Jen vloni ztracený velmi dobře rozehraný zápas základní části, další nevydařený v play-off. A teď tohle...

Pro bývalé Jeffy to byl první ostrý zápas sezony. To byla naše malá, nepřeceňovaná výhoda. Šli jsme do toho s tím, že z toho nebudem dělat vědu a zkusíme něco uhrát. Od začátku bylo vidět, že jestli udržíme naší hru, tak by to možná šlo. Makali jsme, snažili nedělat chyby a občasně napadali soupeřovu branku. Chvilku trvalo, než se naší po slivovici dobře naladěné třetí lajně urodilo. Přestože skóre vypadá jednoznačně, určitě tak nebylo. Na konci druhé třetiny byl stav "pouhých" 0:2. Soupeř se snažil, ale my odolávali a jeho křehkou morálku dorazil pro ně nešťastný gól, kdy si brankář srazil do sítě mimo bránu letící huganovo nahození. Pak už jsme to nepustili. Semiš přidal krásný příspěvek potom, co mu celý zápas výborný, důrazný Tůmis vybojoval puk v útočném rohu. Nakonec trojka zarazila poslední hřebíček. Hráli jsme dobře. Roman bojoval o každý puk a zodpovědně se vracel, Mireček střílel, jak o život, Mihal, Euro, Zdenda bezpečně řešili všechny problémy v naší třetině a Jenda nepustil ani myš. Zejména rozhodující byly jeho zákroky z prvních dvou třetin.

Každý zápas takový být nemůže, to víme. Ale právě takovýto si člověk opravdu užije.