Úvod » Články » Zápasy

HC Draci - G-Stars

publikováno 12.10.2014

I když to v pátek vypadalo, že zápas budeme muset z důvodu slabé docházky zrušit, nakonec jsme to ale po přesunu termínu a obtížném sehnání golmana dali dohromady.

Od úvodu zápasu vypadala naše hra nadějně. Měli jsme dobrý pohyb a soupeř jen tak tak odrážel naše nájezdy. Zejména díky velmi dobrému výkonu Jendy, který byl tentokrát pro nás nezvykle v brance na druhé straně hřiště. V první třetině to za stavu 2:0 pro nás vypadalo dobře. Jen to udržet. Pak se ale z nepochopitelného důvodu naprosto začla hroutit naše obrana. A jednotlivé chyby začali Draci trestat góly. Záhy se skóre otočilo v jejich prospěch a do poloviny třetí třetiny jsme jenom dotahovali. Gólová smršť v závěru pak zlomila jejich do té doby vysoce bojovnou morálku.

Poslední dva zápasy ukázali, jak mizerně nám to teď jde vzadu. Statičtí Sršni v minulém zápase před naši brankou hráli, jako bychom tam vůbec nebyli a tentokrát bývalí Pešáci ukazovali, že toho místa nabízíme opravdu dost. Na mě to působí, jako by každý spoléhal na to, že to za něj zařídí někdo jiný. Zbytečně riskujeme, nepokrýváme hráče, mazlíme se s pukem, jsme nesoustředění. Další zápasy ukážou, jestli v sobě budeme schopni najít trochu té bojovnosti.